پنج‌شنبه 9 مهر‌ماه سال 1394 ساعت 07:40 ب.ظ

حتماً تا به امروز داستان های فراوانی از هنرمندهای مختلف به گوشتون خورده که در مورد خاطره ملاقات هاشون با سلطان پاپ برای مردم جهان صحبت کرده اند. درسته که این خاطرات به ظاهر تفاوتهای زیادی با همدیگه دارند اما به نظر میرسه همشون لااقل در یک مطلب مشترک باشند؛ در حقیقت میشه گفت که همه این هنرمندها، حالا هر چقدر هم که هرکدومشون مشهور و سرشناس بودند زمانی که بحث ملاقاتشون با مایکل جکسون به وسط اومده رنگ از رخسارشون پریده و در مقابل بزرگترین ستاره جهان به شدت دستپاچه شده و احتمالاً سوتی های خنده داری داده اند !

Steven Russell Harts ، مردی با صدایی طلایی و وکالیست اصلی گروه آراندبی (  TROOP (Total Respect of other People دارنده رکوردهای پلاتین و ترانه نویس برنده جایزه گرمی و تهیه کننده سرشناس تعدادی از مشهورترین نامهای صنعت موسیقی نیز زمانی که مایکل جکسون رو برای نخستین بار ملاقات نمود، فرقی در این داستان با سایرین نمیکرد !! متنی که پیش روی شماست به روایت از شخص Steven در مصاحبه با Soul Train است؛ زمانی که از او سوال شد آیا هرگز در طول زندگیش موفق به دیدار با مایکل جکسون گردیده یا خیر:


آره، من مایکل جکسون رو در سال 2001، درست بعد از واقعه 11 سپتامبر ملاقات کردم . یادم میاد به نیویورک سفر کرده بودم و داشتم با اعضای گروه B2K کار میکردم و تا اون موقع، کار بر روی آهنگهای Why I Love You و Gots Ta Be تموم شده بود. اون روز من به همراه یکی از دوستان عزیزم که در اون زمان اداره کمپانی ضبطی که من توش فعالیت میکردم رو بر عهده داشت، بی خیال توی دفتر کار نشسته و مشغول صحبت بودم که یه دفعه رئیس دوستم  با مایکل جکسون وارد استودیو شد و من در حالی که نزدیک بود از روی صندلی ایی که روش لم داده بودم پهن زمین بشم ، چهره و احساسم دقیقاً شبیه این بود: WTF ؟؟؟؟؟!!!!! ()
Steven در حالیکه با مرور این خاطره قهقهه میزنه، ادامه میده و میگه :


همراه با من 4 مرد دیگه هم توی دفتر بودند و اگه بهتون بگم  عکس العمل اون 4 تا گنده بک با دیدن مایکل جکسون چطور آدم رو یاد جیغ جیغ کردن های احساسی دختر بچه ها مینداخت از تعجب خشکتون خواهد زد!!! ( )


خدای من، باورم نمیشد؛ او بی نهایت ریزنقش، مهربان و فروتن بود و اصلاً در هنگام قدم زدن و صحبت کردن از خود راضی و متکبر به نظر نمیومد. در حالیکه همچنان از شدت بهت زدگی و شوک داشتم پس میفتادم با خودم تکرار میکردم:
اوه پسر، این بابا بزرگترین انسان کل سیاره زمینه و با این حال تا این اندازه خاکی و نرم و نازک و مهربون و باحاله!

شادی لحظه فراموش نشدنی که باهاش دست میدادم رو هرگز از یاد نخواهم برد. تا لحظه ای که بهم اجازشو داد دستهاشو توی دستهام نگه داشته و تکون میدادم!!!Steven داستان خودش رو اینطور ادامه میده و میگه:


باورم نمیشد... مایک... مشهورترین انسان جهان اونجا در چند قدمی من قرار داشت! مایکل جکسون همه زندگی من بود. اون روز یکی از بهترین روزهای همه زندگی من به حساب میومد!


میشه گفت Steven به نوعی همه عمرش رو به عنوان یک طرفدار مایکل جکسون سپری کرده است. او حرفه خودش رو در حالیکه هنوز یک دانش آموز مدرسه ای در زادگاهش پاسادنا بود با تقلید و الگوبرداری از آثار بت زندگیش آغاز نمود. Steven در مصاحبه ای پیش از این نیز عنوان نموده بود که در کل سالهایی که در حال بزرگ شدن بود آرزو داشت که بتواند روزی شبیه الگوی زندگیش، مایکل جکسون گردد.  میتوان گفت تاثیر جادوی مایکل جکسون به خوبی در جایگاهی که موسیقی و هنر ِ Steven به آن رسیده و حتی نوع آهنگ هایی که او برای خلق کردن در طول حرفه اش انتخاب نموده به خوبی مشهود و ملموس است. Steven و سایر اعضای گروه TROOP با خلق ورژن جدیدی از آهنگ All I Do Is Think Of You گروه جسکون 5 ، موفق شدند این آهنگ را به جایگاه نخست جدول آهنگهای R&B ایالات متحده امریکا رسانده و همچنین Steven موفق گردید کاور استثنایی و ارزشمندی از آهنگ Rock With You  مایکل جکسون خلق نماید.
لازم به ذکر است جهت خلق کاوری ارزشمند از یک اثر کلاسیک مایکل جکسون در مرحله نخست احتیاج به صدایی شگفت انگیز و در مرحله دوم نیاز به عشقی بی همتا به  سلطان پاپ است که خوشبختانه Steven سهم بالایی از هر دو را دارا می باشد که این امر به خوبی در هنگام شنیدن کاور او از آهنگ Rock With You  به گوش میخورد.

جهت جمع بندی و خاتمه این بحث تنها به جمله ای سه کلمه از Steven در وصف جایگاه و ارزش نام مایکل جکسون در زندگیش اکتفا نموده و داستان را به پایان میبرم؛ Steven درباره مرد یک دستکشه چنین گفته است:


He made me !در انتها، لینک دانلود اجرای بی نظیر آهنگ Rock With You جناب Steven رو تقدیم حضور شما عزیزان میکنم:


لینک دانلود تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo