شنبه 14 دی‌ماه سال 1392 ساعت 09:22 ق.ظ

سلام عزیزان و همسفران آشنا و نازنین .


سال نوی میلادی با اندکی تاخیر بر همتون فرخنده و مبارک باد ...


همونطور که دیدید و شاهد بودید واپسین یادگار سال 2013 رو در این خونه به اثری اختصاص دادم که تا دنیا دنیاست ، جادوی بی انتها و نابش روح و روان مخاطبین را در سراسر گیتی درگیر نموده و پیام صلح و انسانیت و بشردوستی را به گوشه و کنار جهان ارسال خواهد نمود : ترانه جاودان و ماندگار و فرابشری ِ Heal The World ...


به همین علت تصمیم گرفتم ، سال 2014 رو هم با جادوی ناب و خالص دیگه ای از مایکل جکسون کبیر آغاز کنم که اون هم همانند Heal The World ، نغمه ی آشنای عشق و یکرنگی و دلدادگی در تک تک نقاط سیاره زمینه ؛ اثری به جرات یکتا و بی مانند از فخر یکتای آفرینش ، مایکل جکسون کبیر ، که در زیبایی و تاثیرگذاری نه تنها چیزی از همتای جهانی و آشنایش یعنی Heal The World کم نداره ، بلکه شاید در خیلی موارد بتونه با اون برابری کرده و حتی ازش پیشی بگیره .


امروز میخوام درباره ترانه ای نسبتاً گمنام از مایکل جکسون براتون صحبت کنم ؛ آهنگی که اون رو سلطان پاپ در سال 1998 میلادی برای کمک به کودکان و سازمانهای خیریه سرزمین کهن و افسانه ای ژاپن ، نوشت و تهیه کرد .

اثری با عنوان : People Of The World ...


نمیدونم در این مورد اطلاعات کافی داشته باشید یا خیر ؛ اینکه مایکل جکسون ، تنها یک خواننده نبود که ترانه ها و آهنگهایی که خودش یا دیگران تهیه و خلق کرده بودند رو به زیبایی و استادی تموم بخونه و تمام ! نه ! مایکل جکسون یک خالق و آفریدگار تمام عیار بود . متاسفانه در این نوشته و برای این پست ، فرصت و زمان کافی در اختیارم نیست که بخوام فهرست آثار ماندگار و اثرگذاری از سایر خوانندگان بزرگ و مطرح جهان که شعر ، ترانه ، ملودی و موزیک آن آثار توسط ارباب افسانه ها خلق و تولید گردیده را عنوان و بازگو نمایم . شاید روزی فرصت انجام این حرکت مهم و ارزشمند رو پیدا کردم و اون روز ، این فهرست جادویی رو با افتخار تمام تقدیم حضورتون خواهم نمود .


اما به ترانه People Of The World باز میگردیم ؛ اینکه این آهنگ چیه و داستانش از چه قراره ؟


همونطور که گفتم ، مایکل جکسون نخستین بار این آهنگ و ترانه رو با هدف کمک به کودکان و نیازمندان کشور دوست داشتنی ژاپن و با الهام گرفتن از آثار قدیمی خویش همانند ترانه تاثیرگذار Heal The World و قطعات ارزشمندی همانند Children Of The World از کتاب زیبای Dancing The Dream خویش خلق نمود . او اثر پایانی را با شعری که همانند بسیاری دیگر از آثار ناب او مخلوق روح بیقرار و پاک و زلالش بود نهایی و ضبط کرد اما به دلایلی که همچون بسیاری دیگر از مسائل زندگی خصوصی و هنری او نامعلوم باقی ماند ، از انتشار نسخه نهایی با وکال خودش خودداری کرده و در عوض ، در آخرین دقایق تصمیم گرفت که این آهنگ با شعر و وکالی ژاپنی و در فضایی 100% شرقی نهایی و منتشر گردد ! به همین علت از ترانه سرایی به نام Yasushi Okimoto دعوت نمود تا شعر ِ آهنگ People Of The World را با دقت و زیبایی تمام به ژاپنی بازگردانده و برای انتشار ، تکمیل و نهایی گرداند .


سرانجام این آهنگ ماندگار و تکان دهنده در همان سال 1998 ، با وسواس و نظارت کامل و قدرتمند و همه جانبه مایکل جکسون کبیر ، به زبان ژاپنی آماده و نهایی گردیده و به صورت تک آهنگی در کشور ژاپن منتشر گردید .


از اونجاییکه احتمال زیادی میدم این آهنگ یکتا و بی نظیر به گوش کمتری کسی از شما عزیزان رسیده باشه ، ازتون دعوت میکنم برای دانلودش از لینک زیر استفاده نمایید :


لینک دانلودمیشنوید ؟؟؟ احساس میکنید ؟؟؟ درسته که صدای وکال اصلی مایکل جکسون توی این آهنگ به گوش نمیرسه اما کی میتونه و جرات داره که ادعا کنه این آهنگ ساخته و مخلوق ارباب دوست داشتنی و کبیر هنر نیست ؟؟!!

روح زنده و حاضر مایکل جکسون کبیر در هر ثانیه از این آهنگ با قلب و روح شنونده درگیر میشه و مخاطب رو با همه وجود منقلب نموده و به عوالم و سرزمینهای دوردست و ناشناخته میبره ...
و حالا میرسیم به اون سورپرایز اصلی که خوب میدونم قراره چه بلایی به سرتون بیاره !!!


قطعات کوتاه و پراکنده ای از آهنگ اوریجینال و انگلیسی People Of The World با صدای فرشته گون و غیر قابل توصیف مایکل جکسون کبیر که در اینترنت لو رفته و در اختیار عاشقان اون بیکران قرار گرفته است !!


لینک دانلود چی دارم که بگم ؟؟ چی میتونم بنویسم ؟؟ یعنی یه روز دنیا همش رو با صدای او میشنوه ؟؟


خدایا دارم میسوزم ... 


خدایا ... چی رو از این عالم گرفتی ؟؟ چرا این کار رو کردی خدا ؟؟ چرا ؟؟؟
یعنی الآن کجایی مایکل جکسون ؟؟ چی کار داری میکنی دوست من ؟؟


امیدوارم که روح بزرگ و مهربونت همراه با اون کودکان زیبا و دوست داشتنی در انتهای این ترانه مشغول خندیدن و قهقهه زدن باشه ارباب خوبم ... 


و در انتها چون همیشه ، به خاطر هر نقطه ای از نور و عشق و شادی که به این عالم سیاه بخشیدی با اشک و بغض و شادی فریاد میزنم و میگم :


Thank You Michael Jackson ...تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo