دوشنبه 6 آبان‌ماه سال 1392 ساعت 07:11 ق.ظ

سلام به دوستان و همراهان گرامی و همیشگی ...


در بخش نظرات آخرین پست وبلاگ که در واقع جواب مسابقه مطرح شده در هفته های گذشته بود ، بیننده بی نام و نشانی نظری رو درج نموده بود که احتمال میدم حرف دل خیلی از شماهایی باشه که شاید شهامت به زبون آوردنش رو بر خلاف این بیننده نداشته اید . از اونجاییکه یقین داشتم اگه این سوال و جواب بخواد تنها در بخش نظرات باقی بمونه ، حتی کمتر از 10% همین بازدید کننده های اندک این وبلاگ هم اون رو مطالعه نخواهند کرد ، لذا تصمیم گرفتم اون رو در قالب یک پست جدید انتشار بدم تا اون رو بخونید و شاید ذره ای با من و نوع تفکرات منحصر به فرد نویسنده این وبلاگ ، آشنا تر بشید .


این دوست بی اسم نظرش رو اینطور نوشته است :


سلام علی جان
ی انتقاد از شما داشتم
شما هر چند وقت یک بار میاید از این سوال ها میپرسید و خودتون هم میدونید اکثرا جواب زیادی براش نمیدن
چون سوال هاتون واقعا سخته مثلا این سوالی ک چند وقت پیش پرسیدین
من تا به حال اسم این البوم رو نشنیده بودم و اصلا نمیدونستم جکسون 5 البومی ب این اسم داره!
قبول کنید پیدا کردن این البوم های با ارزش و قدیمی از مایکل واقعا کار سختی و هرکسی نمیتونه بدست بیارتش.
نمیخوام تو کار شما دخالت کنم اما بهتر نیست به جای این سوالاتی ک خیلیا مثل من جوابشو نمیدونن سعی کنید با گذاشتن این اهنگ ها در وبلاگتون هم تعداد طرفداران و هم بازدید های وبتون رو بالا ببرید؟؟؟
خواهش میکنم از حرفام برداشت بد نکنید چون من واقعا به فکر مشهوریت و بیشتر شدن ظرفداران مایکل هستم.


حالا چنانچه تمایل داشتید ، جواب من رو به نظر ایشان مطالعه بفرمایید :


سلام به شما دوست بی اسم و نشان !

متاسفانه با حرفهات موافق نیستم . نمیتونم قبول کنم انسانی اسم خودش رو طرفدار مایکل جکسون بذاره و حتی اسم آلبومهای اون انسان رو ندونه . دونستن نام آلبومهای مایکل جکسون برای هر موجود بی اطلاعی هم کلاً همش 5 دقیقه وقت میبره . وقتی میشه با یک سرچ 5 دقیقه ای حتی توی ویکی پدیا اسم تمام آلبومهای جکسون فایو و جکسونز و مایکل جکسون رو پیدا کرد ، چطور میتونم با حرفهات موافق باشم ؟؟!! اونم توی دورانی که اکثر افراد ، اینترنت های خیلی بهتری نسبت به دوران نوجوانی من دارند . چطور بهت حق بدم وقتی اغلب افرادی که جواب این سوالها رو نمیدونن از موجوداتی هستند که صبح تا شب دارند وقتشون رو با نوشتن اراجیف در فیس بوک تلف میکنند و اون وقت همت اینکه 5 دقیقه توی ویکی پدیا اسم آلبومهای مایکل جکسون رو در بیارند ندارند ؟؟!! این کار واقعاً اینقدر سخته ؟؟!! من آهنگ بذارم که ملت دانلود کنند و برند ؟؟!! ببینم دوست عزیز ، پستهایی از من که توش آهنگها و ویدئوهای نایاب مایکل جکسون بوده چند تا خواننده و نظر دهنده داشته ؟؟!! آیا اوضاعش با اوضاع این پستهای مسابقه ای فرق چندانی میکرده ؟؟!! جوابش تنها یک کلمست : نه !

انسانی که همت این رو نداشته باشه که بخواد بعد از ادعای طرفداری مایکل جکسون ، حتی به اندازه 5 دقیقه در روز برای عشقش وقت بذاره و بیاد اسم آلبومهای اون رو در بیاره و اون وقت ساعتها از وقتهای شبانه روزش رو صرف چت کردن و لایک کردن مهملات فیس بوکی دیگران کنه به نظر من اسمش طرفدار نیست دوست عزیز ! هرچند که تازه دانلود کردن آهنگهایی که اسمهاشون رو هم در میاره ، در مراجع انگلیسی زبان ، فرصتی بیشتر از روزی یک ربع تا نیم ساعت رو از او نخواهد گرفت . نه ... من با حرفهات به هیچ عنوان موافق نیستم .

جوری از به دست آوردن آلبومهای قدیمی صحبت میکنی انگار هرکسی که میخواد جواب این سوالها رو بگه باید یکی یه دونه آلبوم اوریجینال از کارهای مایکل جکسون رو توی آرشیوش داشته باشه !!! اینطور نیست دوست بی نام !! خودت خوب میدونی که لازمه جواب دادن به این سوالها ، داشتن آلبومهای اوریجینال و امکانات مالی و منابع متعدد برای خرید کارهای مایکل جکسون از خارج کشور نیست ؛ ذره ای عشق و همت و غیرته که متاسفانه اغلب کسانی که جواب سوالها رو نمیدونند ، فاقد این پارامترها هستند و این حقیقتاً دردناک و شرم آوره ...

من نمیتونم قبول کنم کسی اسم خودش رو طرفدار مایکل جکسون بذاره و حتی یکبار در زندگیش به این نکته اهمیت نداده باشه که بیاد یک زندگی نامه مختصر از اون مرد رو مطالعه کنه ! زندگی نامه ای که قطعاً توش دیگه اسم آلبوم Destiny به چشم میخوره ! من نمیتونم بپذیرم طرفداری بفهمه که آهنگهایی به اسم All Night Dancin یا Push Me Away از هنرمند هزاره ها وجود داره و در عوض شونه هاش رو بندازه بالا و به قربون صدقه رفتن از جنس مخالف توی فیس بوک و جاهای دیگه ادامه بده دوست عزیز !!! نه ، این برای من قابل قبول نیست !! هیچ وقت نبوده و تا ابد نخواهد بود . این ، بزرگترین و مهمترین فرق من با همه موجوداتی در دنیاست که اسم خودشون رو طرفدار مایکل جکسون گذاشتند . به خاطر همین دیدگاههای سخت گیرانه و منحصر به فرد بوده که دردناکترین حوداث در خاطرات زندگیم بین من و سایر طرفداران مایکل جکسون به وجود اومده اما هیچکدوم این تراژدی ها در نهایت من رو تغییر نداده و باعث نشده از این نگرشهای آرمانیم دست بردارم . من نمیتونم با حرفها و جمله هات موافق باشم چون از دوران و نسلی میام که با داشتن " هیچ امکاناتی " از صفر به بی نهایت رسیدم . تنهای تنهای تنها و با دستی خالی خالی خالی ... برای همینه که نمیتونم قبول کنم طرفداران سال 2013 با داشتن انواع و اقسام امکانات فنی و تکنولوژیکی تا این حد غافل و بی اطلاع باشند ! این برای من با عرض معذرت فقط و فقط یک نتیجه گیری به همراه داره : بی تفاوتی محض نسل امروز انسانهای کره زمین نسبت به نام کبیر مایکل جکسون ! همین ...

و کلام آخر :

من بر خلاف تو به هیچ عنوان به فکر مشهوریت و بیشتر شدن طرفداران مایکل جکسون نیستم دوست عزیز . من اصلاً و ابداً به این موضوع هیچ اهمیتی نمیدم . برای من ، فقط و فقط درخشیدن نام ارباب کبیرم تا همیشه و تا انتهای تاریخ اهمیت داره نه مشهور شدن طرفدارهایی که حتی توی ایده آل ترین شرایط به یک میلیونیوم اون جایگاهی که من حتی در دهه 90 میلادی هم داشتم نخواهند رسید ! شهرت امثال من در مقابل نام ارباب افسانه ها چه اهمیتی داره ؟؟!! همه زندگی و شهرت و نامم فدای لحظه ای درخشیدن نام او که هر آنچه در عالم داشتم و دارم و خواهم داشت ، مدیون نام درخشان آن بزرگ بی همتاست . رسالت و شغل ابدی من در این عالم ، تنها و تنها خدمتگزاری به نام مایکل جکسون کبیره . چه در تاریخ ردی از نام Ali_MJfollower باقی بمونه و چه با رفتنم برای همیشه از صفحه گیتی محو بشه .

من کارم رو انجام دادم دوست عزیز . من کارم رو انجام دادم ...
تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo