پنج‌شنبه 27 اسفند‌ماه سال 1394 ساعت 12:15 ب.ظ

Ben Brown ، یکی از موسسین و بنیانگذاران کمپانی Steeltown Records در گری ایندیانا و مدیر عامل این شرکت موسیقی بود که در تهیه و تولید نخستین اثر مایکل جکسون و برادرانش در سال 1968 نقش کلیدی و اساسی داشت . وی بعدها در سال 1969 و بعد از نقل مکان جکسونها به کالیفرنیا با همکاری جو جکسون به سمت مدیر عاملی کمپانی Jackson's  Records دست یافت . در ادامه خاطرات کوتاهی از مایکل جکسون کبیر را به روایت از این هنرمند موسیقی دان پیشکسوت مطالعه خواهید نمود :


... اواخر سال 1967 بود که خیلی اتفاقی یه نوار تمرینی از یه گروه موسیقی محلی در گری ایندیانا به دستم اومد و وقتی که بهش گوش دادم ... WoW ! و تا به خودمون جنبیدیم اونها توی استودیوی Steeltown مشغول ضبط نخستین اثرشون بودند ؛ ترانه ای به نام Big Boy که اون رو در سال 1968 و درست 6 ماه قبل از اینکه اونها وارد قرارداد با کمپانی Motown بشند تهیه و منتشر نمودم .


مایکل جکسون که اون زمان یه پسر کوچولوی 9 ساله بود با اون صدای زیر و کودکانش با همه قدرت و احساس میخوند:


... من حالا دیگه یه پسر بزرگم که دنبال دختری برای عشق ورزی می گردم ...


یادم میاد مایکل اونقدر کوچولو بود که وقتی سوار ماشین جو میشد مجبور بود روی صندلی اتوموبیل بایسته تا بتونه از شیشه بیرون رو تماشا کنه . شبها موقعی که جکسونها بر روی صحنه اجرا میکردند ، مردم هیجان زده پول رو به طرف اونها پرتاب میکردند . یه وقتایی مایکل اونقدر سکه توی جیبش جمع میشد که به زور میتونست شلوارش رو بالا نگه داره !!! ...Ben Brown در سن 23 سالگی به همراه صفحه موسیقی Big Boy ...تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo