پنج‌شنبه 8 خرداد‌ماه سال 1393 ساعت 10:35 ق.ظ

سلام و درود بر سربازان شجاع و عاشق مایکل جکسون کبیر . وقت همگی بخیر ...هفته شلوغ و پر از نبردی در کنار سایر عاشقان مایکل جکسون بر من گذشت !! هفته ای که طی اون ، جنگهای خونین فجیعی میان ارتش عشق مایکل جکسون و تعدادی از موجودات کند ذهن و احمق که دشمنان خبیث مایکل جکسون بوده و در شبکه اجتماعی فیس بوک ولو هستند به وجود اومد و در انتها ، موفقیتها و دستاوردهای فراوانی هم نصیب دوست داران و عاشقان مایکل جکسون شد !


خوب ، حالا بعد از یک هفته پر از تنش و استرس ، زمان اندکی ریلکس شدنه !! البته شاید هم با فهمیدن موضوع این پست نه تنها ریلکس نشید ، بلکه استرستون از نو سر به آسمون بزنه :


امروز باز هم امتحان داریم !!!!


میدونم که هنوز مدت زمان زیادی از آزمون فجیع و ویرانگر آهنگهای فیک آلبوم Xscape نگذشته !!! آزمونی که باور دارم یکی از دشوارترین و بی رحمانه ترین امتحانهای من در طول تمام سالهای حضورم در فضای مجازی به حساب میومده !! خوب ، قصد مرور اون خاطرات رو ندارم . همونطور که قبلاً هم اعتراف کردم ، از اینکه تا اون اندازه وحشتناک و سختگیرانه در اون مورد باهاتون برخورد کردم به شدت عذاب وجدان دارم و دلم میخواد هر طور که شده موضوع رو از دلتون در آورده و از نو بهتون امید و انگیزه داده و اعتماد به نفستون رو به ماکزیمم برسونم . به همین علت ، اینبار و در این هفته با اعلام قبلی میخوام ازتون یک امتحان خیلی آسون بگیرم که از همین حالا یقین دارم تعداد برنده های اون خیلی خیلی زیاده !! امیدوارم بتونید با پیروزی در این آزمون ، مشکل خودتون رو با روحیه و اعتماد به نفس لطمه خوردتون برطرف کرده و با عشق و امید و انگیزه های مضاعف در ادامه این مسیر کنار نام ارباب و عاشقان او باشید ...


خوب اما سوال :


همونطور که قبلاً هم بهتون اطلاع داده بودم ، اندکی قبل از اعلام فهرست نهایی آهنگهای آلبوم Xscape ، فهرستهای قلابی و تایید نشده فراوانی وارد فضای مجازی شده بود ! هرچند که در ادامه ، ماجرا محدود به اعلام چند نام تایید نشده باقی نموند و طی همون روزها ، دنیا شاهد لینک دانلود آلبومهای Xscape قلابی فراوانی بود که از گوشه و کنار وب همانند قارچ های خودرو به عمل میومد !!!


یکی از این آلبومهای قلابی که من به کمک دوست عزیزم فرامرز دانلودش کردم شامل ترکی بود به اسم I Have This Dream ؛ آهنگی که نسخه ای بی کلام از اون سالهاست که در آرشیو طرفداران مایکل جکسون وجود داره ...


وقتی که نخستین بار این آهنگ رو شنیدم ، بلافاصله متوجه داستانی که پشت اون قرار گرفته شدم و توی خلوت لبخندی زدم و از همون لحظه ، منتظر فرصت مناسبی باقی موندم تا نکته مربوط به این آهنگ رو از شما دوستان سوال کنم !!


قبل از هر چیز ، لطفاً این نسخه جدید از آهنگ I Have This Dream رو دانلود کنید :


لینک دانلود خوب ، حالا دلم میخواد با مقایسه این آهنگ دارای وکال با اون نسخه قدیمی فاقد وکال ، هر نکته ای که در موردش به ذهنتون میرسه رو برام بنویسید : دلم میخواد تا میتونید در موردش تحقیق کنید ببینید این آهنگ کی ضبط شده ، وکال مایکل جکسون مربوط به چه سالیه و اینکه متن ترانش چیه و مایکل جکسون توش داره در مورد چه موضوعاتی صحبت میکنه . خلاصه دلم میخواد یه کار دقیق و آکادمیک درخور نام مایکل جکسون ارائه کنید .


نظرها مطابق معمول تا زمان جمع بندی و اعلام نتایج نهایی تایید نخواهد شد . امیدوارم با موفقیت و پیروزی و سربلندی از این آزمون بی نهایت ساده بیرون بیاید ... 
تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo