جمعه 19 اردیبهشت‌ماه سال 1393 ساعت 05:22 ب.ظ

سلام و درود بی انتها بر فخر تابناک آفرینش و یگانه ارباب افسانه ها ، مایکل جکسون کبیر ... 


نمیدونم الآن باید با چه لحن و ادبیاتی پست جدیدم رو آغاز کنم ؛ نمیدونم باید از اعماق قلبم به طرزی وحشتناک و جنون آسا بخندم یا اینکه باید با سلول سلول وجودم در حال انفجار از شدت خشم باشم !!!! نمیدونم ...


در هر حال سعی خودم رو میکنم که به دور از هر دوی این احساسات ویرانگر و آزار دهنده ، در کمال آرامش و صحت عقل بر خودم و جمله هام تسلط پیدا کرده و شما رو ذره ذره با تکان دهنده ترین و ترسناکترین شوک و کابوس زندگیتون مواجه کنم !!!! هرچند که واقعاً نمیدونم واکنش و عکس العمل شما خوانندگان این وبلاگ بعد از خوندن این مطلب چه چیزهایی میتونه باشه و در مورد من و اهدافم چی فکر خواهید کرد . اجازه بدید قبل از شروع ماجرا ، دو نمونه از عکس العملهای احتمالی اولیه و ثانویه (!!) خوانندگان این صفحه رو در برابر دیدگان شما به نمایش در بیارم :


عکس العمل اولیه گروه اول : اول چند دقیقه ای هاج و واج ، مات و مبهوت و با دهانهایی باز به صفحه مانیتور خیره شده ، ناگهان با جیغ و فریادی هولناک از این شوک ترسناک خارج شده ، احتمالاً با اشک و جیغ و فریاد به اتاقهای خود پناه برده ، درب را به روی خود قفل کرده و احتمالاً با مامان و بابای محترم برای ساعاتی قهر نموده (!!!) و از شدت خجالت ، دیگه حتی به عکس مایکل جکسون هم خیره نشده و به احتمال قریب به یقین برای مدتهای طولانی یا شاید برای همیشه در این وبلاگ آفتابی نخواهند شد ...


عکس العمل اولیه گروه دوم : در حالیکه با همه وجود با خشم و لودگی در حال خندیدن به ریش من (!!!!) هستند با خود جملاتی نظیر این را تکرار میکنند : هه !!!! مرتیکه روانی !!! فکر کرده ما ** **یم !!!! ما که از همون اول هم میدونستیم !!!! موجود دیوانه عقده ای فکر کرده رئیس طرفدارهای مایکل جکسونه که هر غلطی که دلش میخواد میکنه !!! ای ****** !!! ******* و *********** !!!!!!!


عکس العمل ثانویه گروه اول : حضور در وبلاگ بعد از مدتها با شرمساری فراوان و همراه شدن کلماتشون با ضعف شدید اعتماد به نفس و حس شرم و شرمندگی و عذرخواهی !!


عکس العمل ثانویه گروه دوم : درج نظرهایی در وبلاگ بعد از افتادن آبها از آسیاب با سبک و سیاقی از این جنس :


سلام علی جون !!!!!!!!!! خوبی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ وااااااااای چه اتفاقهای بدی افتاده این چند وقت که ما اینترنت نداشتیم !!!!!! واااایییی این آهنگها که تابلو بودند ، چرا طرفدارهای دیگه این حرفها رو زدند و ... Blah Blah Blah Blah !!!!!


درسته که نمیدونم آیا تو دوست عزیزی که الآن داری این نوشته رو میخونی جز یکی از این دو گروه هستی یا اینکه اصلاً رهگذری هستی که شاید بار اول در عمرت باشه که داری وارد فضای این وبلاگ میشی . درسته که من هیچی درباره تو نمیدونم اما فقط امیدوارم این نوشته رو به دور از احساسات درونی هولناک و در کمال آرامش بخونی و بعد از پی بردن به نیت و هدف واقعی من ، در کمال وجدان و درک و معرفت در مورد من و اهداف من قضاوت کنی ...


Before You Judge Me ... Try Hard To Love Me ...


خوب سعی میکنم بدون حاشیه پردازی و قصه گویی طولانی ، فوری و آنی برم سر اصل مطلب !! پس لطفاً با همه وجود توجه بفرمایید :


واقعیت اینه از وقتی که دیدم مطالب بخشهای جدید وبلاگ از جمله با خاطرات مایکل جکسون و یا دانستنی های مایکل جکسون مورد استقبال زیاد و شدید طرفداران قرار گرفته ، انگیزه اصلی خودم برای مطرح کردن آزمونهای مایکلی رو که سالهای گذشته بیشتر به سراغشون میرفتم رو تا حدود زیادی از دست داده بودم !! در واقع هدف اصلی من از برگزاری چنین آزمونهایی ، علاقمند کردن طرفداران ِ خنثی تر و غیر فعال تر برای حضور در وبلاگ پادشاه جاودان و وا داشتن اون افراد به بحث و تفکر در مورد مایکل جکسون بود ؛ اینکه این افراد به تدریج و ذره ذره مثل خیلی از طرفدارهای قدیمی مایکل جکسون از مرد یک دستکشه و دنیای او فاصله نگرفته و دنباله روی روزمرگی های عبث و پوچ زندگی نشند ! من همه تلاش و کوششم در طول همه این سالها این بوده که به عناوین مختلف و از طرق گوناگون ، همواره و همواره یاد و نام ارباب افسانه ها رو در ذهن و یاد و قلب مردم جهان زنده نگه دارم ؛ برام مهم نبوده که از چه راهی ! هیچگاه تعصب و اصرار بی موردی برای باقی موندن روی یکی از این روشها نداشتم ! هیچگاه هدف من از برگزاری آزمون بر خلاف تجسم یک سری انسان غافل و حقیر این نبوده که بخوام برای طرفداران کم اطلاع مایکل جکسون فخر فروشی کنم و به اونها بفهمونم که هیچی نمیدونند و اینکه من فرمانروا هستم یا چرندیاتی از این دست که زیاد بهم نسبت داده میشه !!!


من هدف اصلی خودم رو در مورد برگزاری آزمونهای مایکلی همواره و همواره برای شما نوشته بودم و امروز هم یکبار دیگه باورم رو در این رابطه تکرار میکنم : هدف اصلی من از برگزاری این آزمونها فقط و فقط و فقط به تفکر واداشتن عاشقان مایکل جکسون در مورد مردی بود که همه هویت و زندگی خود را وقف شادی بخشیدن به مردم جهان کرد !! همین و بس !! خوب ، وقتی که من در طول دو سال گذشته به چشم خودم دیدم که استفاده از روشهای دیگری از جمله عنوان کردن داستانها و خاطرات زندگی مایکل جکسون تا چه اندازه بیشتر و بیشتر میتونه طرفداران رو به تفکر در مورد مایکل و دنیای اون واداره ، چرا باید بر روی سبک و سیاق سابقم که مطرح کردن آزمونهای دشوار مایکلی بود اصرار داشته باشم ؟؟؟؟ تازه همونطور که شاهدید و هر روز هم دارید ملاحضه میکنید ، حتی آمار بازدید کننده های وبلاگم هم بعد از این تغییر رویه نسبت به اون دوران به طرز چشمگیری افزایش یافته است !! خوب ، پس با این حساب من همه جوره به هدف خودم در این رابطه دست پدا کرده بودم !!!! 


موضوع از اونجایی آغاز شد که یه روز ، چندین و چند ماه پیش با خودم خلوت کردم و به خودم گفتم : راستی خیلی وقت میشه که توی وبلاگت از اون آزمونهای خفن مایکلی برگزار نکردیا !!! خیلی دلم برای شیطنت کردن و سر کار گذاشتن طرفدارهای مایکل جکسون تنگ شده !!!! اصلاً دلم برای ایجاد یک جنجال عظیم و بزرگ دیگه حسابی لک زده !!!! خوب ، چرا یه حرکتی انجام نمیدی که یه سونامی بزرگ و غول آسای دیگه در دنیای طرفداران مایکل جکسون به وجود بیاره پسر ؟؟؟ اینکه هر هفته و هر دفعه بیای فقط و فقط قصه های نازنازی و مامانی مایکل جکسون رو تعریف کنی هم خودش کم کمک میتونه رکود و دلزدگی بدی رو در فضای وبلاگ به وجود بیاره !!! در اول فرصت یک جنجال متفاوت و خطرناک دیگه خلق کن دوست من !!!! 


اما مشکل این بود که هیچ سوژه و بهانه مناسبی برای خلق این انفجار و سونامی بزرگ در اختیار من قرار نمیگرفت !! راستش اصلاً دلم نمیخواست این اتفاق بزرگ در حد یک پرسش و سوال ساده که به راحتی میشه رفت در موردش توی اینترنت تحقیق کرد و جوابش رو کشف نمود باقی بمونه !!! من حقیقتاً دنبال یک انقلاب و جنجال عظیم تر بودم !!! برای همین منتظر موندم و انتظار کشیدم و انتظار کشیدم تا زمان و مکان مناسب برای اجرای طرح و نقشه تکان دهنده ام فرا برسه ...


هرچند ، انتظار من خیلی هم به درازا نکشید !! اندکی بعد از اون روز ، برای نخستین بار خبر انتشار آلبوم جدید مایکل جکسون در سال 2014 در رسانه ها اعلام گردید و متعاقب اون ، جنب و جوش عجیبی در فن کلابهای بین المللی مایکل جکسون آغاز شد . خوب ، بدیهی هستش که شنیدن این خبر در ذهن موجود بدبین و شکاکی مثل من قبل از هر چیز دیگه چه چیزی رو باید تداعی کرده باشه ! بنیاد شیاد و کثیف مایکل جکسون بعد از فاجعه دردناک انتشار آهنگهای فیک در سال 2010 برای ابد از خودش در ذهن من چنان مجسمه ای از خیانت ساخت که تا دنیا دنیاست این مجسمه خیانت در باور من شکسته نخواهد شد !! بنیاد کثیف و بی آبروی مایکل جکسون بعد از انتشار آهنگهای تقلبی در سال 2010 کاری کرد که من تا ابد و برای همیشه نسبت به اونها ناباور و بی اعتماد باقی بمانم !! در دنیا و قاموس من تا ابد تنها و تنها یک قاعده و قانون کلی حکمفرماست :


خائنین رذلی که تونستند یکبار به اون سادگی به ولی نعمت و ارباب هستی خود خیانت کنند ، به سادگی خواهند تونست به خاطر پول به این بازی کثیف تا ابد و برای همیشه ادامه بدند !!!


اعتراف میکنم که من با همین ذهنیت 100% منفی به استقبال آلبوم BAD 25 هم رفته بودم !! و حتماً به یاد دارید که من قبل از انتشار اون آلبوم ، چه خط و نشونهای وحشتناکی برای بنیاد کشیده بودم که فقط اگه یه آهنگ فیک اون وسط پیدا بشه ...


و آلبوم BAD 25 منتشر شد و علی رغم انتظار و باور قبلی من ، هیچ آهنگ فیک و ساختگی در اون یافت نگردید !!!


اونجا بود که برای نخستین بار امیدی در قلبم پدید اومد که شاید عوامل شیاد و پست فطرت تولید و خلق آلبومهای منتشر نشده مایکل جکسون بعد از افتضاح دردناک Michael 2010 ، درس بزرگی رو آموخته باشند و اون اینکه به این راحتی نمیشه ارتش پر قدرت طرفداران مایکل جکسون رو فریب داد و از چنگال عدالت و انتقام الهی جان سالم به در برد !!! امیدی در قلبم پدید اومد که شاید این عوامل رو سیاه برای همیشه از روش خلق و تولید آهنگهای فیک به نام مایکل جکسون دست کشیده و حداقل در این یک مورد به خواست خداوند به مسیر درست و انسانی هدایت شده باشند ! هرچند با همه این وجود اعتراف میکنم که هنوز ته ته قلبم از این مساله در مورد پروژه ها و آهنگهای منتشر نشده آتی در وحشت و هراس بودم !!! اعتراف میکنم حتی بعد از انتشار BAD 25 هم به محض اینکه زمزمه و صحبتی دال بر انتشار آلبومهای منتشر نشده دیگه ای به میون میومد ، تنم میلرزید و همه وجودم به رعشه در میومد که خدایا ! نکنه دوباره تراژدی جیسون مالاچی و Breaking News (!!!) تکرار بشه ...با این اوصاف ، بدیهی هستش که شنیدن خبر انتشار آلبوم جدیدی به نام Xscape در سال 2014 چه بلوا و آشوب وحشتناکی رو از نو در قلب و روان من ایجاد نمود : در یک جمله بزرگترین نگرانی و دغدغه من این بود که آیا اون کابوس سیاه از نو تکرار میشه ؟؟؟


به این ترتیب با استرس و وحشت مطلق ِاحتمال مواجه شدن ِ مجدد با آهنگهای ساختگی و تقلبی ، یکی دو ماه پر از درد و نگرانی بر من سپری شد ...


تا اینکه چند هفته پیش ، در شب جمعه ای همانند دیشب که هنوز ترک لیست اصلی آلبوم Xscape منتشر نشده بود ، یکی از دوستان در فیس بوک اقدام به ارسال لینک دانلود تعدادی از آهنگهای منتسب به این آلبوم برای من نمود و ساعاتی را به صورت آنلاین در اینترنت به گپ و گفتگو و تبادل نظر با من مشغول گردید . در میان این آهنگهای منتسب ، آهنگ فیکی به نام She Was Loving Me با صدای زننده جیسون مالاچی هم به چشم میخورد که لینک دانلود اون رو در فیس بوک با دوستان دیگه هم به اشتراک گذاشتم :


لینک دانلود 


حقیقتش با توجه به اینکه اون روزها ، زمزمه هایی دال بر اینکه احتمال داره نام یکی از آهنگهای جدید آلبوم Xscape مایکل جکسون همین She Was Loving Me باشه به گوشم رسیده بود ، وحشت عجیبی داشتم که نکنه بنیاد بیاد و این آهنگ زننده She Was Loving Me جیسون مالاچی رو داخل آلبوم جدید قرار بده و دوباره فاجعه خلق کنه !! البته باز هم سعی میکردم حتی در همون لحظات ، نیمه پر لیوان رو هم نگریسته و با مرور خاطره BAD 25 به خودم بقبولونم که بعد از افتضاح سال 2010 ، محاله که چنین اتفاقی از نو تکرار بشه ...


و دقیقاً بلافاصله بعد از اون شب ، من به یک فرصت مطالعاتی فشرده و عمیق پیرامون آثار منتشر نشده مایکل جکسون وارد شده و اینکه در نهایت بعد از ساعتها تلاش و تحقیق و ارتباط آنلاین با طرفداران مشهور و شناخته شده جهانی موفق به کسب نتایج تکان دهنده و خارق العاده ای گردیدم :


من اطمینان پیدا کردم که مایکل جکسون ، یقیناً دو قطعه منتشر نشده به نامهای She Was Loving Me و Loving You در میان مجموعه آثار منتشر نشده خودش داره و اینکه قراره این دو آهنگ قطعاً در آلبوم Xscape منتشر بشن !!!! من حتی موفق به دانلود و شنیدن دو اسنیپت کوتاه از این دو آهنگ جادویی و بی نظیر با صدای مایکل جکسون شدم و از شدت شوک و شادی شنیدن اونها وارد ابرها گردیدم ...


اما نکته اصلی داستان اینه که She Was Loving Me ایی که من در این اسنیپت شنیده بودم واقعاً صدای مایکل جکسون بود و به هیچ عنوان از لحاظ شعر و ترانه با اثر سخیف و همنام جیسون مالاچی شباهتی رو نداشت !!! در حالیکه از همون حدود دو هفته پیش ، نخستین جرقه های خلق شیطنتی جدید (!!!!) در ذهن خلاق و توقف ناپذیر من پدیدار گردیده بود ، این دو اسنیپت گرانبها رو در آرشیو بی انتهام ذخیره کرده و در مورد وجود اونها به هیچ عنوان با جامعه طرفداران مایکل جکسون صحبتی نکرده و همچنان به انتظار کشیدنم ادامه دادم !! چند روزی بعد ، ترک لیست آلبوم Xscape با 8 عنوانی که حتماً دیگه امروز به خوبی از اونها آگاهی دارید برای نخستین بار در فضای بیکران اطلاعات پدیدار گردید ! و اینگونه بود که مشکل بزرگ و وحشتناک دیگری در ذهن من به سرعت خلق و تولید گردید :


مگه قرار نبود اسم یکی از آهنگهای منتشر شده داخل این آلبوم بنابر اطلاعات اون منابع موثق من She Was Loving Me باشه ؟؟؟؟ پس این Chicago این وسط چی کار میکنه ؟؟؟!!! یعنی منابع فعال و آگاه من اشتباه کرده بودند ؟؟؟ من هنوز هیچ اطلاعی از اینکه قطعه Chicago در این آلبوم چه آهنگی میتونه باشه در اختیار نداشتم ! امیدوار بودم که Loving You ، همون آهنگ زیبا و فوق العاده ای باشه که من چندی قبل اسنیپت اون رو به دست آوردم اما Chicago چطور ؟؟؟ با خودم فکر میکردم : آیا این Chicago همون آهنگ منتشر نده Chicago 1945 مایکل جکسونه که ارباب سالهای سال پیش در سال 1993 در دادگاه اتهامات مکزیکوسیتی در مورد وجود اون به بازپرسین پرونده خبر داده بود ؟؟؟ شاید هم این آهنگ ، یه آهنگ فیک دیگه از جیسون مالاچی باشه؟؟؟ و یا اینکه شاید .... ؟؟؟؟!!!! یعنی ممکنه ؟؟؟!!!!


و سرانجام با همه این افکار ضد و نقیض ، ساعتها و روزها سپری شد و جمعه قبل از راه رسید و نخستین تک آهنگ آلبوم Xscape با آب و تاب فراوان (!!!!) وارد فضای مجازی گردید : میکس جدید آهنگ Love Never Felt So Good که به نظر من اونقدرهای هم بدک از آب در نیومده بود !


متاسفانه اندکی پس از انتشار این آهنگ ، مطالبی در دنیای مجازی به چشم من خورد که باعث شد به طرز وحشتناکی آزرده و عصبی بشم :


موضوع از اونجایی آغاز شد که من در کمال ناباوری به چشم خودم در نقاط مختلف وب مشاهده کردم که عده ای طرفدار غافل و کم اطلاع ، بلافاصله از همون جمعه هفته قبل به طرح پرسشهایی راجع به صحت و حقانیت وکال اصلی آهنگ Love Never Felt So Good پرداخته و شک و شبهه اطراف فیک بودن این آهنگ (!!!!!!!) را در فضای مجازی پراکنده نموده اند !! موضوع حتی تا پای دریافت پیامهای خصوصی و ایمیل از طرف این افراد برای من هم ادامه پیدا کرد !!! در کمال درد و غم و اندوه ، با همه وجود به بانیان اصلی خلق این شک و شبهه ترسناک در دل طرفداران که همانا عوامل تولید آلبوم فیک Michael در سال 2010 بودند لعنت فرستاده و سعی کردم با خونسردی و آرامش ، برای این دوستان عزیز توضیح بدم که این آهنگ ، حقیقتاً صدای خود مایکل جکسونه و اینکه این صدا ، دیگه فیک به حساب نمیاد و اینکه ازشون خواهش کردم که به خلق و ترویج این شایعه فیک بودن آهنگهای مایکل جکسون خاتمه بدند و ...


اما متاسفانه این جریان تا حدود اواسط هفته همچنان با همه قدرت ادامه داشت !!! عده ای انسان فریب خورده و ساده لوح که یقیناً کابوس و هراس عجیبی از بابت تکرار تراژدی سال 2010 در قلب خودشون داشتند ، با ترس و احتیاط شدید مکرراً در مورد فیک بودن یا نبودن وکال اصلی آهنگ Love Never Felt So Good از من سوال میکردند و اینکه کم کم داشتند من رو به مرز خشم و جنون نزدیک میکردند !! باورم نمیشد که این افراد تا این اندازه غافل و کند ذهن باشند !! آخه چطور ممکن بود که یک طرفدار مایکل جکسون تا این اندازه بی فکر و کم اطلاع باشه که نتونه صدای واقعی مایکل جکسون رو تشخیص بده ؟؟!! ترس و نگرانی داشتن یه طرف قضیست !! من خودم از همه طرفدارهای دیگه دنیا شکاک تر و بدبین ترم !!!! این که دلیل نمیشه آدم وقتی که میاد صدای حقیقی و زیبا و افسانه ای مایکل جکسون رو میشنوه باز هم بگه : من چون شک دارم و بدبین هستم ، صدای مایکل جکسون رو با صدای جیسون مالاچی قاطی میکنم !!! این حرف از نظر من هیچ معنی و مفهومی رو نداره ... 


این جریان اونقدر منو عصبانی و دیوانه کرد تا سرانجام روز انتشار و پخش آهنگهای Chicago و Loving You فرا رسید !!


و اون روز صبح ، دوباره همون دوست که بالاتر در موردش براتون صحبت کرده بودم من رو با خبر لو رفتن آهنگهای جدید آلبوم  Xscape غافلگیر نمود !!! و فقط خدا میدونه که من با چه استرس و هیجانی از بابت اینکه ببینم این آهنگهای جدید چه چیزهایی میتونند باشند ، به سراغ لینکهای دانلود رفتم و بالاخره بعد از مدتها انتظار و اضطراب و کابوس با این آهنگها مواجه شدم ... 


شنیدن دوباره صدای ارباب من رو برای لحظاتی از خود بیخود نمود . چند ثانیه ای بیشتر طول نکشید تا یقین حاصل کنم Loving You دقیقاً نسخه کامل همون اسنیپت زیبا و جادویی هستش که من در اختیار دارم و اینکه Chicago ، در حقیقت نه Chicago 1945 ، بلکه همون آهنگ تکون دهنده ایه که مایکل جکسون از اون با عنوان She Was Loving Me اسم میبرد و من ، اسنیپت اون رو هم به لطف دوستان نازنین خارجی خودم در اختیار داشتم !! پس اون افراد واقعاً بابت وجود این دو آهنگ زیبا و بی نظیر در آلبوم به من حقیقت رو گفته بودند ...


و من نمیتونم احساسم رو از شنیدن دوباره صدای مایکل جکسون کبیر با کلمات به زبون بیارم !!!! این دو آهنگ به وضوح از زیباترین آهنگهای مایکل جکسون بودند که من در کل عمرم شنبده بودم ...در همون حال که با اشک و بغض به این دو شاهکار وصف ناپذیر و رویایی گوش میدادم و با بغض و اشک اونها رو با سرعت عقب و جلو میبردم و از سر دلتنگی برای مایکل جکسون هق هق میکردم ، چشمم به نظر فرد گستاخی در فیس بوک افتاد که با لحنی طلبکارانه با من صحبت کرده و مجدداً بر فیک بودن آهنگ Love Never Felt So Good تاکید کرده (!!!!) و اینکه شدیداً به من اعتراض نموده بود که چرا تو با این همه ادعات نمیتونی این صدای قلابی رو از صدای مایکل جکسون تشخیص بدی و اینکه چرا تو همچنان طرفدار انتشار آهنگهای منتشر نشده از مایکل جکسون هستی ؟؟؟؟؟!!!!!از شدت خشم برای لحظاتی دندونهام رو روی هم فشار دادم !! باورم نمیشد !!! یه لحظه یاد اون مخلوقات بینوایی افتادم که 4 سال پیش آهنگهای جیسون مالاچی رو با خوشحالی گوش میدادند و با این ادعا که ما خفن هستیم و استودیو میریم (!!!!) و اینجور چرندیات ، سعی میکردند ملت رو مجاب کنند که آهنگهای فیک در حقیقت آهنگهای اصل و واقعی هستند !!! یه لحظه چشمهام رو بستم و فکر کردم : نه به اونها و نه به اینها !!! اونها از اون طرف بام به زمین پرتاب شدند و این بیچارگان از این طرف !!! احساس یاس و حماقت ، ثانیه ای همه وجود مرا در بر گرفت و شیرینی شنیدن آهنگهای جادویی و زیبای مایکل جکسون را در کامم زهر نمود . یکبار دیگه ، حس تلخ عبث بودن تمام تلاشها و فعالیتهایم در طول همه این سالها برای افراد هر دوی این گروهای نادان و غافل ، وجود مرا در بر گرفت و خون را به جلوی چشمانم سرازیر کرد !! نه ، دیگه نمیتونستم بیشتر از این تحمل کنم !!! در یک ثانیه اومدم جواب تند و هولناکی رو به اون بدبخت بینوا بدم اما ناگهان ، فکر بسیار ترسناکتری من رو از انجام این حرکت منصرف کرد و باعث شد لبخندی شیطانی روی صورتم نقش ببنده !!!! سوژه جنجالی بزرگ و جهانی که مدتها با همه وجود به دنبالش میگشتم ، در اون لحظه توسط اون مخلوق حقیر و بی ارزش در اختیار من قرار گرفته بود !!!! با خودم زمزمه کرده و به آهستگی زیر لب گفتم :


خیلی دوست دارید صدای ناب و بی همتای مایکل جکسون رو هم فیک و تقلبی بدونید ؟؟؟!! باشه جماعت نفهم و بیشعور !!!! اشکالی نداره !!!! من هم با شما عین خودتون برخورد میکنم !!!! همین الآن براتون دو تا آهنگ فیک تمام عیار خلق میکنم تا حسابی حالش رو ببرید !!!! چنان درس دردناک و خفت باری رو به همتون بدم که تا عمر دارید اون رو از یاد نبرید !!! چنان بازی ترسناک و باور نکردنی عجیبی رو باهاتون انجام بدم که به ترسناکترین کابوسهای شبتون هم خطور نکرده باشه !!! حالا سخت ترین و دشوار ترین آزمون مایکل جکسونی عمرتون رو جلوی چشمهاتون قرار میدم تا عاشقان واقعی و مدعیان عاشقی رو با همه وجود از هم جدا کنم !!!


 در حالیکه انرژی هولناک و قدرتمندی به عشق مایکل جکسون کبیر همه وجود منو در بر گرفته بود ، با بهره گیری از تمام دانش و تجربیات و قدرتم در امر بازیگری و فریب مردم جهان ، نقشه و طرح خودم رو در ذهنم طی تنها چند ثانیه نهایی و کامل نمودم !! درسته که سالهای سال قبل در زمان حیات مایکل جکسون ، حتی مدتها قبل از کشف پدیده جهانی جیسون مالاچی (!!!!) ، اون زمانی که تازه تازه بحث آهنگهای فیک در دنیای طرفداران مایکل جکسون باب شده بود هم من این بازی رو به صورتی بسیار شوخی آمیز و سبک با طرفداران مایکل جکسون انجام داده و آهنگی اصل از مایکل رو به عنوان آهنگی فیک در اختیار طرفداران قرار داده و جنجال خفیفی رو در وبلاگ ارباب افسانه ها خلق نموده بودم اما این بار قصدم ، بسیار بسیار جدی تر و خطرناک تر از اون بازی ساده و مسخره بود !!! اون روز و اون زمان من فقط به قصد شوخی و سرگرمی دست به این کار بچه گانه زده و آزمون خفیفی رو برای طرفداران اون روزگار مایکل جکسون به نمایش در آورده بودم اما قصد این بار من از انجام این طرح ، تنها خنده و شوخی و بازی و وقت گذرونی نبود !!!! من هدفی جدی و دردناک رو در پس پرده ذهنم از این نقشه به ظاهر شوم دنبال میکردم ...


و من گوشی تلفن رو برداشتم و به اون دوست زنگ زدم و با صدایی بسیار جدی و ترسناک ازش نظرش رو در مورد آهنگها پرسیدم !! اون بنده خدا که مونده بود چی جواب منو بده ، با من و من و دستپاچگی صحبت از اینکه فکر میکنه بعضی جاهاش صدای جیسون مالاچی بوده رو به میون کشید !! بهش گفتم : اگه بهت بگم هیچکدوم اینها حتی ذره ای فیک نبوده بهم چی میگی ؟؟؟ طرف که نمیدونست جواب منو چی باید بده با اضطراب گفت : اگه شما میگین فیک نبوده پس نبوده !!!!


با تندی و عصبانیت از بابت شنیدن این جواب سخیف بهش گفتم :


فقط چون من میگم تو هم باید حرف من رو تکرار کنی ؟؟!!!


شنیدن این جواب باعث شد تیر خلاص به پیکر مجروح و خون آلود من زده بشه !!! در حالیکه درونم با همه وجود زار میزدم با خودم تکرار کردم : حقیقتاً این جماعت امجی فن هرگز از خود شخصیت و هویت مستقلی خارج از وجود من پیدا نخواهند کرد !!!!!


با عصبانیت به جمله هام ادامه دادم و گفتم :


بحث فیک بودن و جیسون مالاچی رو بذار کنار !! بهم بگو کدوم یکی از این دو تا آهنگ مایکل جکسون به نظرت جالب تر و زیباتر اومده !! طفلکی داشت جواب سوال منو با شک و تردید میداد که یه دفعه با ترسناکترین صدای ممکن بهش گفتم :


هر دوی این آهنگها کاملاً فیکه !!! از ابتدا تا انتها !!! Completely Fake !!!


و اون شخص جمله اش نیمه کاره قطع گردید و لرزش و وحشت در صداش جایگزین اون کلمات اولیه گردید و ...


و بقیه داستان رو هم که حتماً دیگه همتون خوب میدونید : من درست ساعتی بعد ، اون پست وحشناک رو در مورد Chicago و Loving You در وبلاگ قرار دادم و ... 


من در حالی اون پست رو در وبلاگ نوشتم که با شنیدن صدای جادویی و زیبای ارباب افسانه ها در اون دو آهنگ زار میزدم و خون میگریستم و همه وجودم در آتش عذاب وجدان میسوخت !!!! من به دروغ ، صدای ناب مایکل جکسون رو تنها به قصد آموختن درسی جدید و دردناک به عاشقان ارباب افسانه ها به عنوان آثار سخیف و هزل تقلبی ساخته شده توسط شیادان بنیاد عنوان نموده و دست به این بازی خطرناک و باور نکردنی زدم !!!


زمانی که برای نخستین بار طرح پیاده سازی این ریسک خطرناک به ذهنم خطور کرد ، امیدها و آرزوهای فراوانی در قلبم بود :


امیدوار بودم که درجه شناخت و معرفت عاشقانی که بخش زیادی از ساعتهای روزشون رو در دنیای مجازی و به عشق مایکل جکسون سپری میکنند اونقدر زیاد شده باشه که بلافاصله و فوری حمله به من رو آغاز کنند و بگن : چرا دروغ میگی مردک ؟؟؟ اینها کجاشون فیکه ؟؟؟؟ یعنی تو اینقدر نفهمی که فرق صدای مایکل جکسون رو با اصوات فیک دروغگویان از هم تشخیص نمیدی ؟؟؟؟...


اما این اتفاق هرگز و حتی ثانیه ای رخ نداد ...


ساعتها و ساعتها از نوشته پر درد من در روز سه شنبه گذشت و هیچکس حتی یکبار چنین جمله ای رو به من نگفت : نه توی وبلاگ ، نه توی فیس بوک ، نه توی ایمیل ... هیچ کجا ...


متاسفانه انتشار میکس ناشیانه و زننده آهنگ A Place With No Name در فردای اون روز باعث شد تا بهانه ای جدید به دست من بیفته و من بتونم میخهای محکم تری رو به بدنه طرح و نقشه سیاهی که پیاده سازی کرده بودم کوبیده و اذهان انسانهای غافل و ساده لوح رو بیش از روز قبل به سمت و سویی که خودم مایل بودم منحرف کنم !!! متاسفانه و در کمال ناباوری حالا دیگه تقریباً همه خوانندگان وبلاگ باور کرده بودند که این دو آهنگ ، آهنگهایی فیک و بی ارزش با صدای جیسون مالاچی بی وجود و حقیر هستند !!!! باور این تراژدی دردناک برای من حقیقتاً غیر ممکن بود ... 


نگاه به آمار وحشتناک بازدیدکنندگان وبلاگ و تعداد فراوان دانلود از لینکهای موجود در 2 نوشته قبل طی چند روز گذشته ، درد وحشتناکی رو به قلب من سرازیر میکرد . درد اصلی من ، فریب خوردن دوستان کم تجربه ای که یقیناً حتی مجموعه کامل آلبومهای مایکل جکسون رو هم به صورت مناسب و درست در اختیار ندارند نبود ! خوب بدیهی هستش اون دوستان نوجوان و کم اطلاعی که توی عمرشون هنوز حتی یکبار همه آهنگهای مایکل جکسون رو گوش ندادند فریب این بازی من رو بخورند و به اشتباه بیفتند !!! من حتی با همه وجود از این دوستان نازنین سپاسگزاری و عذرخواهی هم میکنم . سپاسگزاری بابت اینکه این دوستان نازنین آنچنان به من و کلماتم ایمان دارند که اینگونه چشم و گوش بسته ، مطالبی که من بهشون ارائه دادم رو به عنوان حقیقت محض پذیرفته و حتی در صحت و حقانیت اون ، نقطه ای هم شک و تردید به خرج ندادند !!! ازشون متشکرم و عذرخواهی میکنم بابت اینکه با احساستشون بازی کردم و این نقشه عجیب و آزار دهنده رو طراحی و اجرا نمودم !!!خشم و جنون و ناباوری من از این گروه ِ نو پای بی اطلاع نیست : از اون خیل عظیم جمعیت طرفداران پر ادعا و گردن کلفتیه (!!!!!) که خوب میدونم عین چی این چند روزه نوشته من رو خوندند و حتی یک ثانیه صداشون در نیومد که این چه جفنگیاتیه که داری سر هم میکنی مرتیکه نادون !!!!! چرا شر و ور میگی ؟؟؟؟ اینها تابلوئه که صدای مایکل جکسون هستند !!!! چرا داری ملت رو سر کار میذاری ؟؟؟؟ درد من از این جماعت بی ارزشه که حتی یکیشون محض رضای خدا یه نظر تند و مخالف برای من نذاشت و همشون تنها و تنها آهنگ رو دانلود کرده و تنها با بی غیرتی محض سکوت کردند !!!!


واقعاً فکر میکنید راز سکوت این جماعت در چی بوده ؟؟؟ فکر میکنید اونها هم سر پیری مثل این جماعت کم اطلاع و بی خبر که امروز مخاطبین اصلی وبلاگ منو تشکیل میدند ، به درجه کم خردی و بی اطلاعی رسیده و دروغ وحشتناک مرا باور کرده اند ؟؟؟؟ شاید هم فهمیدند که من دارم دروغ میگم و به خاطر خصومت و نفرتی که از شخص من دارند سکوت کردند ؟؟؟؟ هر کدوم این دو تا فرض که درست باشه نمیتونم از ابراز عمیق ترین مراتب تاسف قلبم برای این بی وجودان بی ارزش خودداری نمایم . واقعاً و از اعماق قلبم برای این همه جهل و سفاهت و بی توجهی متاسفم !!!!


باز هم گلی به جمال عده ای از کاربران غیر ایرانی فیس بوک که در این چند روز گذشته به عناوین مختلف به توبیخ و مواخذه من پرداخته و به من گوشزد کردند که از انتشار شایعه فیک بودن این آلبوم دست برداشته و این حرفهای احمقانه و دروغین را به پایان برسونم چرا که این دو آهنگ حقیقتاً صدای مایکل جکسون هستند !!! واقعاً توی اینجور لحظات هستش که باز هم برای بار میلیاردیوم از ایرانی بودن خودم احساس خجالت و شرمساری پیدا میکنم ...


و کلام آخرم خطاب به جماعتی که از سر تردید و شک در برابر این داستان و خالقش سکوت کرده و تنها تماشاچیان بازی جدید من گردیدند :


دوست عزیزی که الآن داری به کلمات من نگاه میکنی !! دوست عزیزی که بارها و بارها در مورد داشتن اعتماد به نفس و قدرتمند بودن و مردد نبودن بهت هشدار داده ام !! نتیجه نداشتن اعتماد به نفس و شجاعت رو به چشم خودت دیدی ؟؟؟ دیدی که چطور به آهنگهای ناب و جادویی و استثنایی مایکل جکسون ، نام ننگین تقلبی بودن زده و به اهانت کردن به صدا و موسیقی خواننده پرداختی ؟؟؟!!! دیدی که نتیجه نداشتن علم و دانش و آگاهی کافی ، چه بلای رسوایی رو بر سر مدعی عاشقی مایکل جکسون میاره ؟؟؟؟ از اینکه اینجا و در خونه خودت و در بین افرادی که عاشقانه دوستت دارند این اشتباه رو کردی شرمنده و دلگیر نباش دوست من . به این فکر کن اگه الآن این اشتباه رو بیرون از اینجا کرده بودی میخواستی چی کار کنی ؟؟؟!!! حالا از این به بعد یاد میگری که بیرون از خونه و در دنیایی که میخوای یک عمر توش به عنوان عاشق و نماینده مایکل جکسون زندگی کنی باید چطوری باشی تا در جلوی دشمنان واقعی مایکل جکسون خجالت زده و شرمسار نشی . اینو بدون و باور کن که هیچ مرجعی در عشق بالاتر از ندای درونی قلب خودت نیست ! اجازه نده هیچ موجودی ، حتی اگه Ali_MJfollower باشه و تا این اندازه دوسش داشته باشی و بهش اعتماد داشته باشی هم فریبت بده دوست خوبم . یاد بگیر که همواره و همواره همیشه تنها و تنها به عقل و قلب و دانش و معرفت خودت تکیه داشته باشی و در زندگیت با اعتماد به نفس و قدرتی بالاتر از همه دنیا حرکت کنی چرا که هیچ چیز بالاتر از این ، رسیدن تو رو به بالاترین جایگاه علم و دانش و قدرت در جهان تضمین نمیکنه . من این درس رو به قیمت تخریب کردن چهره خودم در این وبلاگ و به قیمت ساعتها و ساعتها زاری کردن و درد کشیدنم به شما بخشیدم تا شاید این آموزه ، چراغ راهی در ادامه راه زندگیتون باشه . اینو بدونید که نظرات حقیر و پست موجودات کم ارزشی که بعد از این ، بیش از پیش به من خواهند خندید و اهانت خواهند کرد ، برای من هیچ ارزش و اهمیتی رو نداره . من به راه و اهدافم ایمان دارم و همواره و تا ابد ، ثانیه ای از راه و مسیر عاشقی به سبک خویش ، دست بر نخواهم داشت ...


I Like Living This Way ... I Like Loving This Way ...


کلام آخر :


حالا برید و بعد از پایان بازی ِ هولناک ارباب فریب (!!!!) ، از شنیدن زیباترین آهنگهای مایکل جکسون کبیر با نامهای Chicago و Loving You لذت ببرید !!! از اینکه صداشو نشناختید و گول خوردید هم زیاد عصبانی نباشید !! به مایکل جکسون سلام منو برسونید و بهش بگید که این امجی فالوور مارمولک ما رو گول زد و باعث شد که ما بهت حرفهای بد بد بزنیم !!!! اون بابا خودش خوب تر از خودش من رو میشناسه !!!! شما برید به عشق و حالتون برسید تا من و مایکل جکسون هم خودمون در خلوت ، به حل و فصل مشکلات و اختلافاتمون بپردازیم !!!!


Enjoy Yourself !!!!
تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo