X
تبلیغات
زولا
جمعه 29 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 12:50 ق.ظ

سلام دوستان من . وقت بخیر سربازان عاشق ...


یک نیمه شب پنجشنبه دیگه از راه رسیده و مثل خیلی از پنجشنبه های دیگه ، دلتنگی ِ یاد و خاطرات ارباب افسانه ها که در نیمه شب پنجشنبه ای چون امشب از این زمین سرد برای همیشه به آسمانها پرواز نمود ، امونم رو بریده و سخت بیمار و بی طاقتم کرده است . درد ِ بی درمان دوری و جدایی از مایکل جکسون در کنار هزاران هزار درد و مشکل ریز و درشت دیگه در زندگی ، این روزها و شبها حسابی منو آزار میده و ناراحتم میکنه ...


اما اون چیزی که منو در دل این نیمه شب ِتنها و دلتنگ بهاری تا این لحظه همچنان بیدار و پر قدرت نگه داشته ، اندیشیدن به هدیه زیبا و پر ارزشیه که چند روزی میشه تصمیم دارم اون رو با شما خوبان به اشتراک بذارم !


همونطور که احتمالاً از عنوان این نوشته حدس زده اید ، مطلب امروز و امشب وبلاگ پادشاه جاودان با کنسرتی زیبا و استثنایی از تور افسانه ای 1993 - 1992 مایکل جکسون کبیر با عنوان Dangerous ارتباط داره :


کنسرت جادویی بوینس آیرس کشور آرژانتین در سال 1993 میلادی .نمیدونم به خاطر دارید یا نه ...


در طول ماههای سیاه و هولناک بعد از درگذشت مایکل جکسون کبیر ، در گیر و دار و آشفته بازار لو رفتن آثار متعدد صوتی و تصویری منتشر نشده فراوان از هنرمند هزاره ها و در دورانی که رسانه های گوناگون ماهواره ای و اینترنتی ، چپ و راست وعده پخش تصاویر و ویدئوها و کنسرتهای تا کنون دیده نشده از مایکل جکسون را به مخاطبین خود میدادند ، خبر انتشار یافتن کنسرتی باشکوه و منتشر نشده از تور دنجروس مایکل جکسون در صدر اخبار آن روزها میدرخشید و خود نمایی میکرد : کنسرت بوینس آیرس از تور دنجروس !حرف و حدیثها و ماجراهای متعددی ، انتشار رسمی و قانونی این اثر را مکرراً به تعویق انداخته و در نهایت کنسل نمود اما سرانجام ، این کنسرت دیدنی راه خود را به صورت غیر قانونی به دنیای پهناور و بی انتهای وب گشود و میلیونها میلیون عاشق و طرفدار ، سرانجام بعد از سالیان سال انتظار ، موفق به تماشای این اثر جادویی و خیره کننده از ارباب کبیر افسانه ها گردیدند !!


نمیدونم چه تعداد از شما دوستان و عزیزان از ماجرا و داستان دردناک زندگی مرد یک دستکشه در هنگام اجرای این کنسرت باشکوه مطلعید . هرچند در حال حاضر ، دونستن جواب این سوال برای من اهمیت چندانی هم نداره ! شک نداشته باشید به زودی زود ، با پستی غافلگیر کننده و غیر قابل تجسم ، فضای حاکم بر روح و روان مایکل جکسون در سری پایانی کنسرتهای تور دنجروس رو برایتان تشریح خواهم نمود اما در حال حاضر و برای امشب ، اون چیزی که برای من مهمتر از هر چیز دیگه ای در این عالمه ، تقدیم لینک دانلود این کنسرت باشکوه و استثنایی به انسانهایی در این جهانه که باور دارم بیشتر از تمام دنیا ، عظمت و شکوه واژه مایکل جکسون رو درک میکنند و در مقابلش سر تعظیم فرود میارند ! امشب و در این لحظه ، من لینک دانلود کل کنسرت بوینس آیرس آرژانتین در سال 1993 را به شما سربازان ِ ارتش عشق مایکل جکسون در جهان تقدیم خواهم نمود !!!نمیدونم آیا هنوز خاطره خانم Siedah Garrett در ارتباط با شوخی خنده دار و غافلگیر کننده ای که با مایکل جکسون در هنگام اجرای آهنگ I Just Can't Stop Loving You در این کنسرت انجام داده بود رو به خاطر دارید یا نه !!! حرکتی که تنها دلیل اصلی و قاطع اون رو میشه درک و فهم بالای این بانوی هنرمند از اوضاع روحی و روانی آشفته مایکل جکسون در اون روزها عنوان نمود ؛ Siedah که بهتر از هر کسی در عالم میدونست که مایکل جکسون توی اون روزها چه درد وحشتناک و اسفباری رو داره لمس میکنه و با این حال ، به عشق مردم جهان همچنان هر شب بر روی صحنه تور دنجروس ظاهر میشه و جهان رو به آتش میکشه ! این زن دلش میخواست برای تغییر شرایط روحی و روانی همکار و دوست نازنینش ، کاری رو انجام بده تا بتونه وی رو ، ولو برای ثانیه ای کوتاه بخندونه و خوشحال کنه ...


و Siedah اون شب با موفقیت هرچه بیشتر این حرکت را اجرا نمود !! حال شما قادر خواهید بود در هنگام تماشای این کنسرت ، شوکه شدن و خنده های پیاپی و غیر قابل کنترل پادشاه پاپ در کنار Siedah در هنگام اجرای آهنگ IJCSLY رو به خوبی مشاهده کنید !! دیدن بهت و تعجب و خنده های خارج از کنترل مایکل که گهگاهی منجر به ایجاد وقفه در خوندن آهنگ میشه ، هر بیننده ای رو به سکوت و لبخند وا میداره !! و اکنون ، شما بهتر از همه جهان میدونید که علت این اتفاق ، تنها کلاه گیس بلوند و خنده دار روی سر Siedah در هنگام اجرای این آهنگ در کنار مایکل جکسون بوده است !!!!!


و اندکی پس از این کمدی عاشقانه ، جهان با دیدن اجرای She's Out Of My Life مایکل جکسون و حرکات خلق شده توسط دخترک عاشق پیشه آرژانتینی حاضر بر روی صحنه ، غرق در شوک و سوز و اشک و حسرتی جدید میگردد ... دلم میخواد در مورد تک تک ثانیه های این کنسرت براتون بنویسم اما باور دارم ، رویاها و فانتزی های زیبا و عاشقانه شما یاران نازنین ، صحنه ها و سکانسهای دیدنی و از یاد نرفتنی این اجرای باشکوه و افسانه ای را به مراتب زیباتر و شیواتر از جملات و کلمات ناقص و محدود من در قلب و روح شما جاودانه خواهد نمود . پس با سکوت و تواضع ، این هدیه ناقابل را تقدیم به همه عاشقان مایکل جکسون در سراسر گیتی مینمایم :


دانلود با کیفیت بالا :


Part 1


Part 2


Part 3


Part 4


دانلود با کیفیت متوسط :


Part 1


Part 2


Part 3


* با سپاس و قدردانی فراوان از فرامرز نازنین بابت تهیه لینکهای این ویدئو *


با مرور تصاویر و صحنه هایی جادویی از این کنسرت باشکوه ، نوشته امشب رو به انتها میرسونم :


* پاورقی :


چند روز پیش که توی جاده میرفتم ، دیدم پشت یه کامیونی نوشته :


از دل برود هرآنچه از دیده برفت !!


با دیدن این جمله حکیمانه (!!!) و عارفانه (!!!) و فیلسوفانه (!!!) ، لبخند تلخی زدم و با خودم زمزمه کردم :


غلط نوشتی داداش !!


از دل نرود هرآنچه از دیده برفت ...تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo