سه‌شنبه 26 فروردین‌ماه سال 1393 ساعت 03:14 ب.ظ

سلام و درود بی انتها بر عاشقان راستین و استوار مایکل جکسون کبیر ...


در حالی نوشته جدید رو تقدیم حضورتون میکنم که کمتر از یک ماه تا انتشار آلبوم جدید مایکل جکسون با عنوان Xscape باقی مونده و جنجالها و گمانه زنی ها پیرامون اصل یا فیک بودن وکالهای اصلی آهنگهای داخل این آلبوم به اوج خود رسیده است !!!


به همین منظور ترجیح دادم به منظور تعویض حال و احوال آشفته این روزها ، نوشته ای کوتاه و متفاوت رو با شما دوستان به اشتراک بذارم تا یک بار دیگه از دریچه ای متفاوت به ارباب یکتای افسانه ها نگریسته و قلب بزرگ و زیبای آن مخلوق نازنین و دوست داشتنی خداوند را از زاویه ای جدید به نظاره بنشینید ...


یکی دو روز پیش ، دوست عزیزی از من سوالی در مورد ویدئویی کمیاب از مایکل جکسون پرسید که سلطان پاپ ، توی اون خودش رو آدریان گرنت معرفی میکنه !!! سوال این دوست از من این بود که ماجرای این ویدئو چیه و اینکه چرا مایکل جکسون این حرف رو اونجا میزنه !! متاسفانه شرایط و موقعیت من طوری نبود که بتونم ماجرا رو به صورت مفصل و جامع برای این عزیز دوست داشتنی شرح بدم اما بهش قول دادم که تدریجاً و به آهستگی ، پرده از اسرار فراوانی در این ارتباط بر خواهم داشت .


اگه به یاد داشته باشید من تا به حال چندین و چند بار در ارتباط با شخصی به نام آدریان گرنت در این وبلاگ با شما صحبت کرده و پیرامون ارتباط او و مایکل جکسون برای شما عزیزان خاطرات مختلفی روایت کرده ام . آدرین گرنت ، سردبیر مجله ارزشمند و باشکوه Off The Wall در اواخر دهه 80 و اوایل دهه 90 میلادی و نویسنده کتاب جادویی و استثنایی Michael Jackson A Visual Documentary ...
بارها گفته ام که هرچی از ارزش و اعتبار و خوبی آدرین ، این مرد بزرگ و عاشق پیشه حرف بزنم ، باز هم حق مطلب ادا نمیشه و اینکه شرح و توضیح عشق و فداکاری این عاشق بزرگ در راه مایکل و همینطور میزان عشق و علاقه قلبی مایکل جکسون به این مرد یکتا و خارق العاده احتیاج به نوشته های بسیار مفصل تر و جامع تر از اندکی که تا به حال از طریق این وبلاگ مطالعه نموده اید داره ...  اما بریم سراغ مطلب امروز :


ماجرا از این قراره که مایکل جکسون کبیر در نخستین نسخه مجله Off The Wall در سال 1990 یعنی در نخستین ماههای آغاز دهه 90 میلادی ، دست نوشته زیبا و تکان دهنده ای را تقدیم آدرین نمود تا آدرین آن را از طریق نسخه جدید مجله خود در اختیار میلیونها میلیون طرفدارش در سراسر گیتی قرار دهد . ترجمه این دست نوشته اختصاصی مایکل جکسون در اولین نسخه مجله OTW در سال 1990 میلادی به شرح زیر است :


تقدیم به طرفداران عزیزم :


من حقیقتاً دلم برای همتون تنگ شده . من تک تکتون رو از اعماق قلبم دوست دارم .


من برای سالهای دهه 90 ، قول خلق بهترین آثار تمام طول عمرم را به شما میدهم .


همواره یار و یاور کودکان باشید و به آنها عشق بورزید .


دوستتون دارم .


مایکل جکسون 
و همچنان منتظر خواندن داستانهای تلخ و شیرین فراوان در ماجراهای آدرین گرنت و مایکل جکسون باشید !!تا بعد ...


Stay Tuned

! Let's Dance

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo